2. |
  3. 14 °C
  4. |

A Városföld legyőzte a szárnyaszegett Lakiteleket

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjában, a 11. fordulóban, a Lakitelek a Városföldet fogadta.

Jól kezdett a hazai csapat és a 12. percben Magyar Péter révén a vezetést is megszerezte 1:0. Az első negyedóra hazai fölénye után azonban fokozatosan jöttek fel a vendégek és Kiss Szabolcs révén egyenlítettek 1:1. Az első félidő befejezése előtt Salánki bomba gólt lőtt a lakiteleki kapuba 1:2. A második játékrészben teljesen enerváltan, és hite hagyottan játszottak a hazaiak, amit a városföldiek ki is használtak. Először Kiss Szabolcs szerezte meg a második gólját, majd Salánki Krisztián is duplázott. A városföldiek ilyen arányban is megérdemelten nyertek, a szárnyaszegett lakitelekiek ellen.

Lakitelek–Városföld 1–4 (1–2)

Lakitelek, 70 néző, vezette: Borbényi Miklós (Csákó Patrik, Golovics Attila)

Lakitelek: Petyarity – Faragó, Kasza, Tombácz (Kalócz 49.), Csikós, Illés K. (Tamás 49.), Magyar, Vojtovics (Kovács M. 77.), Tamásy K., Harabula (Kovács L. 54.), Tamásy R. Edző: Verebélyi Gábor

Városföld: Kovács R. – Jaskó (Salánki 33.), Kris (Szabó P. 55.), Fekete, Stein, Balog, Szabó G., Kiss (Sárosi 77.), Kovács Zs., Márics, Herczeg. Játékos-edző: Kovács Zsolt

Gól: Magyar 12. ill. Kiss 37., 60., Salánki 44., 86.