2. |
  3. 11 °C
  4. |

A tabella élén a Duna Aszfalt Tiszakécske VSE

Hazai, a Paks II elleni győzelmével átvette a vezetést a tabellán a Tiszakécske NB III-as labdarúgó csapata.

Szabó István vezetőedző így értékelte a találkozót: Egy ilyen mérkőzés után az edző kihord egy szívinfarktust lábon. A játékosok nagyon akartak, de ez a vasárnapi mérkőzés, amikor már tudjuk a többi eredményt nem szerencsés. Az első és az utolsó tizenöt perc nem igazán volt jó, de közte nagyon jól játszottunk. Sok helyzetet kialakítottunk, és három gól rúgtunk. Azt ígértük a nyáron, hogy ilyen típusú focit szeretnénk játszani, ezt szeretem, ezt tanultam Tomiszlav Szivicstől, ez az igazi futball. Eben partner volt a Paks is. Gratulálok a srácoknak, mert mindeni tudta, hogy ha nyerünk, akkor elsők leszünk. Persze a vége még messze van. A csapat bizonyította, hogy ilyen teher alatt is tud küzdeni. Örülök, hogy 55-60 percben minőségi, jó futballt játszottak a fiúk, és ezzel szórakoztatták a közönséget.

Duna Aszfalt Tiszakécske VSE–Paks II 3–2 (2–1).

Tiszakécske, 500 néző. Vezette: Bálint (Zahorecz, Belicza)

Duna Aszfalt Tiszakécske VSE: Helesfay – Oláh, Csáki, Juhász, Tölgyesi (Kalmár), Puskás, Polyák, Bartucz (Markó), Kirchner (Horváth), Szabó L., Kardos. Vezetőedző: Szabó István

Paks II: Rácz – Bagó, Bognár, Nagy R. (Rácz), Vlasics, Nikházi (Fejős), Berdó (Györgye), Simon, Nagy Á., Hanol, Adamcsek. Vezetőedző: Osztermájer Gábor

Gól: Tölgyesi 27., Kardos 35., Juhász 63., ill. Nagy Á. 12., Simon 72.