2. |
  3. 16 °C
  4. |

Huligán Kupa labdarúgó torna

Harmadik alkalommal rendezték meg a tiszaalpári általános iskola tornatermében a Huligán Kupa labdarúgó tornát, amire tizenkét csapat nevezett.

A mezőnyt négy három csapatos csoportra osztották, akik körmérkőzést játszottak egymással. A csoportelsők továbbjutottak, de a vigaszágról is be lehetett jutni a negyed döntőbe. A verseny alkalmával akadtak szoros eredmények, de nagy gólkülönbségű győzelmek is.

A résztvevő csapatok: Mono-Pool (Kiskunfélegyháza), ASE Ifi (Tiszaalpár U19), Grund 2010 (Kiskunfélegyháza), 10-20 (Kiskunfélegyháza), Brazilok (Tiszaalpár), Csontdarálók (Tiszaalpár), Ördögök (Tiszaalpár), Andritz (Tiszakécske), Titánok (Kiskunfélegyháza), Laki Ifi (Lakitelek U19), Huligánok SBC (Tiszaalpár), Matic (Tiszaalpár).

A győzelmet a Mono-Pool csapat szerezte meg, második lett a Titánok, harmadik a Grund 2010, negyedik pedig a MATIC. A legtöbb gólt Nagy Dávid (Titánok) rúgta, a legjobb kapusnak Túri Zsoltot (MATIC), a legjobb kapusnak pedig Dékány Imrét (Grund 2010) választották.